Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dachowanie pod Wolą Szydłowską


Dziś około godziny 5 rano kobieta kierująca osobowym fordem, jadąc drogą wojewódzką 615 w kierunku Mławy wypadła poza pas drogowy i auto przekoziołkowało. Kierująca straciła panowanie nad pojazdem prawdopodobnie na skutek zwierzęcia, które pojawiło się na drodze. Pomocy medycznej poszkodowanej kobiecie udzielił zespół ratownictwa medycznego.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w okolicach Woli Szydłowskiej wpłynęło o godzinie 5:13.  Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Stupsk. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, okazało się, że kobieta kierująca pojazdem znajduje się już poza nim. Pomocy medycznej poszkodowanej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz