Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tragedia na „gliniankach”


Niedzielnym popołudniem około godziny 18 – tej dziewiętnastolatka z Płońska wyjechała z domu na rowerze, nie mówiąc dokąd się udaje. Nie odbierała telefonów od członków rodziny, zaniepokojonych jej długą nieobecnością. 14 maja późnym wieczorem mieszkanka Płońska zgłosiła do KPP w Płońsku zaginięcie córki.

KSP Mława nabór

– Policjanci natychmiast podjęli czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu  zaginionej. Prowadzone czynności nie dały pozytywnego rezultatu. Mając na uwadze odnalezienie zaginionej, decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku w godzinach nocnych ogłoszono alarm i prowadzono czynności poszukiwawcze zwiększonymi siłami na szeroką skalę. W dniu 15.05.2017 roku ok. godziny 10.15 zwłoki dziewczyny leżące w wodzie, w wyrobisku tzw. „gliniance” przy ul. Granicznej w Płońsku, ujawnił członek rodziny zaginionej.

Przyczyny i okoliczności utonięcia młodej kobiety bada Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku – informuje podinsp. G. Osiński z KPP w Płońsku.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Tragedia na „gliniankach”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kot
Gość

Słusznie, warto poszerzać horyzonty, warto wiedzieć więcej , świat się na Mławie nie kończy, ani nie zaczyna.

z bliska
Gość

KIEDY CZYTAM TE INFORMACJĘ CHOCIARZ BARDZO SMUTNE—ale wydaje mi się że jestem na portalu CODZIENNIK MŁAWSKI, A NIE CODZIENNIK PŁOŃSKI—-czy naprawdę nie macie informacji z naszego terenu mławskiego

Teflonowy burmistrz
Gość
Codziennik, moim zdaniem dobrze robi piszac o takich sprawach. Pokazuje pewne sytuacje, ktore dotykaja doroslych, dzieci. Mowa w artykule jest o nieszczesliwym wypadku, choc sledztwo pozwoli ustalic przyczyny utoniecia. Nie jest to zle, kiedy od czasu do czasu Codziennik napisze o jakiejs sprawie z innego miasta. Jesli juz znajdujemy sie przy tej opisywanej sytuacji, to smiem twierdzic, ze pisanie o takich przykrych wypadkach, i niejadnych okolicznosciach, pozwoli lub umozliwi, bycmoze ustalenie, czy w utonieciu tej dziewczyny nie braly udzialu osoby 3. Przy sprawach zagmatwanych warto jest pisac o rzeczach z innych miast. Bo czesto sie zdarza, ze swiadkowie z innych… Czytaj więcej »
wpDiscuz