Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Śmiertelnie potrąciła pieszą na pasach. Dziś stanęła przed sądem


Patrycja M. dwudziestojednoletnia mieszkanka powiatu działdowskiego, która 4 sierpnia 2016 r. potrąciła ze skutkiem śmiertelnym 44 – letnią mieszkankę Mławy na przejściu dla pieszych właśnie nieopodal sądu na ulicy Reymonta, dziś usłyszała akt oskarżenia.


Dziś przed Sądem Rejonowym w Mławie rozpoczął się proces młodej, dwudziestojednoletniej kobiety, która  w sierpniu ubiegłego roku jadą ulicą Reymonta potrąciła przechodzące przez przejście dla pieszych małżeństwo. W wyniku wypadku śmierć poniosła 44 – letnia mieszkanka Mławy, a jej mąż, mławski dziennikarz doznał poważnych urazów. W chwili wypadku kobieta była trzeźwa. Akt oskarżenia wpłynął do Sądu w dniu 19 grudnia 2016r, a kobieta została oskarżona o czyn z art.177§2k.k., czyli spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Oskarżona przyznała się do winy i odmówiła złożenia wyjaśnień, zgodziła się odpowiadać tylko na pytania swego obrońcy. Sąd ponadto  przesłuchał 5 świadków. Z uwagi na dolegliwości zdrowotne pokrzywdzonego związane z wypadkiem drogowym, sąd odroczył rozprawę – podaje SSO Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
p.m.
p.m.
5 lata temu

wielka tragedia 🙁

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x