Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Śmiertelnie potrąciła pieszą na pasach. Dziś stanęła przed sądem


Patrycja M. dwudziestojednoletnia mieszkanka powiatu działdowskiego, która 4 sierpnia 2016 r. potrąciła ze skutkiem śmiertelnym 44 – letnią mieszkankę Mławy na przejściu dla pieszych właśnie nieopodal sądu na ulicy Reymonta, dziś usłyszała akt oskarżenia.

KSP Mława nabór

Dziś przed Sądem Rejonowym w Mławie rozpoczął się proces młodej, dwudziestojednoletniej kobiety, która  w sierpniu ubiegłego roku jadą ulicą Reymonta potrąciła przechodzące przez przejście dla pieszych małżeństwo. W wyniku wypadku śmierć poniosła 44 – letnia mieszkanka Mławy, a jej mąż, mławski dziennikarz doznał poważnych urazów. W chwili wypadku kobieta była trzeźwa. Akt oskarżenia wpłynął do Sądu w dniu 19 grudnia 2016r, a kobieta została oskarżona o czyn z art.177§2k.k., czyli spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Oskarżona przyznała się do winy i odmówiła złożenia wyjaśnień, zgodziła się odpowiadać tylko na pytania swego obrońcy. Sąd ponadto  przesłuchał 5 świadków. Z uwagi na dolegliwości zdrowotne pokrzywdzonego związane z wypadkiem drogowym, sąd odroczył rozprawę – podaje SSO Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Śmiertelnie potrąciła pieszą na pasach. Dziś stanęła przed sądem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
p.m.
Gość

wielka tragedia 🙁

wpDiscuz