Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Śmiertelnie potrąciła pieszą na pasach. Dziś stanęła przed sądem


Patrycja M. dwudziestojednoletnia mieszkanka powiatu działdowskiego, która 4 sierpnia 2016 r. potrąciła ze skutkiem śmiertelnym 44 – letnią mieszkankę Mławy na przejściu dla pieszych właśnie nieopodal sądu na ulicy Reymonta, dziś usłyszała akt oskarżenia.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dziś przed Sądem Rejonowym w Mławie rozpoczął się proces młodej, dwudziestojednoletniej kobiety, która  w sierpniu ubiegłego roku jadą ulicą Reymonta potrąciła przechodzące przez przejście dla pieszych małżeństwo. W wyniku wypadku śmierć poniosła 44 – letnia mieszkanka Mławy, a jej mąż, mławski dziennikarz doznał poważnych urazów. W chwili wypadku kobieta była trzeźwa. Akt oskarżenia wpłynął do Sądu w dniu 19 grudnia 2016r, a kobieta została oskarżona o czyn z art.177§2k.k., czyli spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Oskarżona przyznała się do winy i odmówiła złożenia wyjaśnień, zgodziła się odpowiadać tylko na pytania swego obrońcy. Sąd ponadto  przesłuchał 5 świadków. Z uwagi na dolegliwości zdrowotne pokrzywdzonego związane z wypadkiem drogowym, sąd odroczył rozprawę – podaje SSO Iwona Wiśniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
p.m.

wielka tragedia 🙁