Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

„Nie daj się oszukać” – spotkanie z seniorami


Czwarte spotkanie z seniorami w ramach projektu Gminy Stupsk odbyło się pod hasłem „Nie daj się oszukać”.

KSP Mława nabór

Gościem, który podzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem był mł. asp. Krzysztof Szymański – dzielnicowy Gminy Stupsk, który w sposób bardzo przystępny i rzeczowy przybliżył przybyłym gościom na jakie zagrożenia mogą być narażeni i w jaki sposób się przed nimi bronić.

Cotygodniowe spotkania tematyczne dla seniorów to nie tylko sposób, aby dowiedzieć się nowych rzeczy i poznać ciekawe osobistości, to również okazja do rozmów, wymiany poglądów oraz nawiązania nowych znajomości. Jak się okazuje nasi seniorzy to osoby skore do aktywności, a nasza rola w tym taka aby tę aktywność pomóc im pielęgnować, stwarzać przyjazne warunki oraz ofertę atrakcyjną dla tej właśnie grupy wiekowej.

Kolejne spotkanie już za tydzień 18 maja o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stupsk. Naszym gościem będzie dr. n. med. Robert Gajda.

Serdecznie zapraszamy!!!

źródło i foto: Aktywna Gmina Stupsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "„Nie daj się oszukać” – spotkanie z seniorami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
czujny
Gość

Popieram takie inicjatywy! O zagrożeniach trzeba mówić. Niestety znam z bliska kilka takich przypadków. Seniorzy, nie dawajcie się oszukiwać!!

wpDiscuz