Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Nie daj się oszukać” – spotkanie z seniorami


Czwarte spotkanie z seniorami w ramach projektu Gminy Stupsk odbyło się pod hasłem „Nie daj się oszukać”.


Gościem, który podzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem był mł. asp. Krzysztof Szymański – dzielnicowy Gminy Stupsk, który w sposób bardzo przystępny i rzeczowy przybliżył przybyłym gościom na jakie zagrożenia mogą być narażeni i w jaki sposób się przed nimi bronić.

Cotygodniowe spotkania tematyczne dla seniorów to nie tylko sposób, aby dowiedzieć się nowych rzeczy i poznać ciekawe osobistości, to również okazja do rozmów, wymiany poglądów oraz nawiązania nowych znajomości. Jak się okazuje nasi seniorzy to osoby skore do aktywności, a nasza rola w tym taka aby tę aktywność pomóc im pielęgnować, stwarzać przyjazne warunki oraz ofertę atrakcyjną dla tej właśnie grupy wiekowej.

Kolejne spotkanie już za tydzień 18 maja o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stupsk. Naszym gościem będzie dr. n. med. Robert Gajda.

Serdecznie zapraszamy!!!

źródło i foto: Aktywna Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
czujny
czujny
3 lata temu

Popieram takie inicjatywy! O zagrożeniach trzeba mówić. Niestety znam z bliska kilka takich przypadków. Seniorzy, nie dawajcie się oszukiwać!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x