Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Karambol pod Kuklinem


Nieco przed godziną drugą w nocy doszło do karambolu na drodze krajowej nr 7 w okolicy miejscowości Kuklin (gm. Wieczfnia Kościelna). Samochód osobowy VW Passat zderzył się aż z trzema autami dostawczymi. Dwie osoby z passata oraz jeden kierowca busa trafili do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 1:56. Na 226 km. DK nr 7 zderzyły się cztery samochody: jeden osobowy i 3 busy. W momencie przyjazdu straży wszystkie osoby z pojazdów znajdowały się poza nimi. Działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, usuwali pozostałości powypadkowe oraz zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu. Pomocy medycznej udzielały zespoły ratownictwa medycznego. W miejscu zdarzenia wystąpiły utrudnienia w ruchu, policja zorganizowała objazd – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500