Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Festiwal nie śpiewu, ale biegania. Kuciejczyk dziesiąty


Po raz drugi w Pułtusku rozegrano Festiwal Biegowy. W ciągu trzech dni rozegrano aż pięć wyścigów. Do rywalizacji  przystąpiło 101 zawodników. Wśród ich znalazł się reprezentant Tempo Mława Henryk Kuciejczyk.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Mieszkający w Szydłowie zawodnik uczestniczył we wszystkich odsłonach imprezy. Podobnie jak to miało miejsce przed rokiem, wszystko zaczęło się od rywalizacji na najkrótszym odcinku. Zmagania na najdłuższym rynku w Europie przyniosły mu dziewiętnaste miejsce. W kategorii wiekowej M50+ ustąpił pola jedynie rewelacyjnie dysponowanemu Markowi Dzięgielewskiemu z Dłużniewa (powiat płoński).

Na odpoczynek nie było czasu, dokładnie o godzinie 22.00 w piątek 5 maja ruszył bieg nocnymi śladami Pułtuska. Śmiałkowie pokonali 3400 metrów – szydłowianin w swojej grupie przegrał jedynie ze wspominanym już rywalem z okręgu płońskiego.

Potem przyszedł czas na dłuższe odcinki. Pięć kilometrów ukończył na dwunastej pozycji, natomiast na dwukrotnie dłuższej trasie przebił się do pierwszej dziesiątki.

Kuciejczyk walczył na czterech dystansach, co – zgodnie z regulaminem –  wystarczyło, żeby zostać sklasyfikowanym w festiwalowej rywalizacji. Podobnie jak przed rokiem był dziesiąty, w swojej grupie wiekowej zajął drugą pozycję. Zwyciężył Krzysztof Żebrowski z Siedlec. Na czwartym miejscu finiszował Dzięgielewski, triumfator zmagań wśród biegaczy, którzy skończyli pięćdziesiąty rok życia.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500