Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga. Zmiany w organizacji ruchu na OKM


Uwaga kierowcy i piesi: na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie prowadzone są obecnie prace związane ze zmianą organizacji ruchu. Władze miasta proszą o ostrożność i o zwracanie uwagi na oznakowanie pionowe oraz poziome.


Na OKM-ie zwiększy się strefa zamieszkania, czyli obszar, na którym mogą się swobodnie poruszać piesi, a kierowcy pojazdów są zobowiązani ograniczać prędkość do 20 km/h. Zostanie także uzupełnione brakujące oznakowanie poziome i pionowe (na przykład pojawi się więcej znaków informujących o parkingach).

Malowanie jezdni może potrwać nieco dłużej, ze względu na niskie temperatury powietrza.

źródło i foto: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Radny
Radny
5 lata temu

Znak P przy znaku, chore. Ale mozna.

Adam444
Adam444
5 lata temu

wstawcie zakaz wjazdu wszelkich pojazdów do miasta, to piesi będą się zupełnie swobodnie poruszać. I trawę będą mieli smaczniejszą… . Może jeszcze wokół miasta rozwinąć drut kolczasty albo pastucha, bo mogą jeszcze na obwodnicę wybiec.;{

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x