Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Uwaga. Zmiany w organizacji ruchu na OKM


Uwaga kierowcy i piesi: na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie prowadzone są obecnie prace związane ze zmianą organizacji ruchu. Władze miasta proszą o ostrożność i o zwracanie uwagi na oznakowanie pionowe oraz poziome.

KSP Mława nabór

Na OKM-ie zwiększy się strefa zamieszkania, czyli obszar, na którym mogą się swobodnie poruszać piesi, a kierowcy pojazdów są zobowiązani ograniczać prędkość do 20 km/h. Zostanie także uzupełnione brakujące oznakowanie poziome i pionowe (na przykład pojawi się więcej znaków informujących o parkingach).

Malowanie jezdni może potrwać nieco dłużej, ze względu na niskie temperatury powietrza.

źródło i foto: UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Uwaga. Zmiany w organizacji ruchu na OKM"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Radny
Gość

Znak P przy znaku, chore. Ale mozna.

Adam444
Gość

wstawcie zakaz wjazdu wszelkich pojazdów do miasta, to piesi będą się zupełnie swobodnie poruszać. I trawę będą mieli smaczniejszą… . Może jeszcze wokół miasta rozwinąć drut kolczasty albo pastucha, bo mogą jeszcze na obwodnicę wybiec.;{

wpDiscuz