Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rudnik wraca na muzyczny rynek


Doskonale znany, zwłaszcza tym młodszym mieszkańcom naszego miasta RUDNIK – Gwiazda Najlepszego Przekazu w Mieście – wraca na muzyczny rynek. Zapowiada wydanie nowego singla jeszcze przed wakacjami.

Jolanta Karpińska podziękowania


Adam RUDNIK Rudnicki dał się wszystkim doskonale poznać jako gwiazda zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście, którego był jednym z założycieli. Gdy po pięciu latach działalności członkowie zespołu podjęli decyzję o realizacji innego projektu, RUDNIK rozpoczął pracę nad swoją solową płytą.

Artysta na swoim facebookowym profilu zapowiada, że jego nowa płyta będzie dużą niespodzianką dla fanów. Producentem muzycznym nowej płyty RUDNIK’a jest Jakub Mańkowski –– polski muzyk, kompozytor, producent muzyczny, inżynier dźwięku i aranżer, który współpracował z zespołem Behemoth, Najlepszy Przekaz w Mieście, a także Darią Jaworską, Eweliną Lisowską oraz Sylwią Grzeszczak.

RUDNIK przygotowuje dla swoich fanów, nie tylko nową płytę, ale także koncerty i spotkania w całej Polsce. Artystę możecie znaleźć pod adresem www.npwm.pl

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Rapująca
Gość
Rapująca

Chłopak jest zdolny a przy tym bardzo rozsądny więc nie czepiajcie się zazdrośnicy.

markodawuja
Gość
markodawuja

A kto to jest tak w ogóle? I co to jest ten najgorszy przekaz?
Niech mu zapoda presety Behemotha na konsoli, ciekawe czy zauważy że coś nie tak.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Artysta…?co Wy piszecie… „Na psy „portar schodzi!