Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietrzeźwy kierowca Corsy zatrzymany w Przychodzie


Mławscy policjanci  zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Do interwencji doszło w sobotę 13 maja o godzinie 19:15 w miejscowości Przychód, gm. Szreńsk.  32-letni mężczyzna kierował Oplem Corsą mając w organizmie 2,7 promila alkoholu.

Jolanta Karpińska podziękowania


– Marcin K. lat 32, mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2,70 promila alkoholu! Policja apeluje o sygnały, dotyczące nietrzeźwych kierujących – są oni bowiem śmiertelnym zagrożeniem. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy  997 i przekazać informację – można to zrobić anonimowo. Reagując  – ratujesz czyjeś zdrowie a nawet życie – apeluje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500