Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nietrzeźwy kierowca Corsy zatrzymany w Przychodzie


Mławscy policjanci  zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Do interwencji doszło w sobotę 13 maja o godzinie 19:15 w miejscowości Przychód, gm. Szreńsk.  32-letni mężczyzna kierował Oplem Corsą mając w organizmie 2,7 promila alkoholu.

KSP Mława nabór

– Marcin K. lat 32, mieszkaniec pow. mławskiego, miał w organizmie ponad 2,70 promila alkoholu! Policja apeluje o sygnały, dotyczące nietrzeźwych kierujących – są oni bowiem śmiertelnym zagrożeniem. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy  997 i przekazać informację – można to zrobić anonimowo. Reagując  – ratujesz czyjeś zdrowie a nawet życie – apeluje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz