Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Co robili Gimnajzaliści z „Dwójki” w British Council


Na początku maja 2017 r. uczniowie Gimnazjum nr 2 w Mławie podczas wycieczki szkolnej wzięli udział w warsztatach językowo-kulturowych w British Council w Warszawie.

KSP Mława nabór

Warsztaty prowadzone były w języku angielskim przez ekspertów British Council. Zajęcia podzielone były na dwie części. W pierwszej uczniowie pisali komputerowy test Aptis for Teens, który sprawdzał wiedzę i umiejętności poszczególnych kompetencji językowych.

Druga część, warsztaty w temacie The Lord of the Rings- Władca Pierścieni. okazały się bardzo interesujące. Młodzież mogła dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Były to warsztaty angażujące wszystkich uczniów, a ćwiczenia były na tyle interesujące i różnorodne, że każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

źródło i foto: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz