Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Co robili Gimnajzaliści z „Dwójki” w British Council


Na początku maja 2017 r. uczniowie Gimnazjum nr 2 w Mławie podczas wycieczki szkolnej wzięli udział w warsztatach językowo-kulturowych w British Council w Warszawie.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Warsztaty prowadzone były w języku angielskim przez ekspertów British Council. Zajęcia podzielone były na dwie części. W pierwszej uczniowie pisali komputerowy test Aptis for Teens, który sprawdzał wiedzę i umiejętności poszczególnych kompetencji językowych.

Druga część, warsztaty w temacie The Lord of the Rings- Władca Pierścieni. okazały się bardzo interesujące. Młodzież mogła dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Były to warsztaty angażujące wszystkich uczniów, a ćwiczenia były na tyle interesujące i różnorodne, że każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

źródło i foto: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500