Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Ciechanów. Rozbity radiowóz i trzy osobówki


Aż cztery pojazdy, w tym jeden radiowóz zostały uszkodzone w zdarzeniu drogowym do którego doszło w Ciechanowie,w sobotę (13 maja) około godz. 13:15 na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i 11 Pułku Ułanów Legionowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca oznakowanego radiowozu, z włączoną sygnalizacją świetlną i dźwiękową wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

– Wtedy doszło do zderzenia z Mazdą, której kierowca wyjeżdżał z ul. 11 Listopada. W wyniku zderzenia Mazda uderzyła w Nissana Micra, który znajdował się po prawej stronie ul. 11 Listopada . Następnie Nissan lekko uderzył w przód znajdującego się za nim Volkswagena. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby: 40-latka kierującego Mazdą, 10-letnią pasażerkę tego auta oraz 31-letnią policjantkę – pasażerkę radiowozu. Policjantka oraz kierowca Mazdy, po badaniach, jeszcze tego samego dnia zostali zwolnieni do domu. 10-latka, która doznała krwiaka głowy, pozostała na obserwacji,  w niedzielę opuściła szpital. Prowadzone są czynności wyjaśniające w kierunku wykroczenia – spowodowanie zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym – podaje podkom. Jolanta Bym, oficer prasowy KPP w Ciechanowie.

Red.

Fot. Portal ciechanowinaczej.pl

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500