Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na spotkanie miłośników poezji zaprasza GOKiS w Iłowie-Osadzie


źródło: GOKiS w Iłowie-Osadzie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Piotr Olszewski
Gość
Piotr Olszewski

Pięknie dziękuję Szanownej Redakcji Codziennikmlawski za zamieszczenie informacji o wydarzeniu kulturalnym muzyczno – poetyckim pt. „Radość życia”.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Ktoś...
Gość
Ktoś...

Za co te minusy? – bo ktoś dziękuje? – nie rozumiem… w niektórych ludziach więcej żółci niż krwi

Zosia
Gość
Zosia

To pan drezyniarz- śpioch. Co go w robocie na spaniu złapali.

Pawłek
Gość
Pawłek

„Co o mnie mówią? ” pyta drezyniarz, a to że w robocie śpisz i inni muszą za ciebie pracować..

Do poety z Mlawy
Gość
Do poety z Mlawy

Ach… Ci poeci, tacy niedojrzali, waleczni i z pieknymi slowami szacunku dla innych na ustach.

Zosia z Płocka
Gość
Zosia z Płocka

Drezyniarz napisz sam pracę mgr, bo się z ciebie śmieją i nie śpij więcej w pracy z każdej cię wywalą.

grzeczna
Gość
grzeczna

Są tu chyba tacy, co najwyraźniej pana Piotra nie lubią i z nudów przeklikują plusiki na minusy. Moim zdaniem podziękowanie to bardzo miły gest. Wydaje się, że w obecnych czasach coraz rzadziej ludzi na te takie gesty stać. A szkoda. Weselej uskuteczniać trolling, prawda? Minusujcie, minusujcie i mnie!! Mnie to zupełnie nie rusza. Pozdrawiam pana Piotra i wszystkich miłych czytelników codziennika.

Think more
Gość
Think more

Raczej boją się Pana Piotra… to strach przed Jego popularnością na terenie Mławy i powiatu i stąd te minusy, ale to w sumie nieważne, bo one też świadczą o popularności danej osoby.
Po prostu są osoby (klakierzy S.K.), którzy zwalczają opozycję właśnie w taki sposób: dziecinny, śmieszny i bardzo głupi