Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka


Interweniujący  policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który mając w organizmie ponad 2,70 promila alkoholu,  jechał w kierunku centrum miasta. Policję zaalarmował przypadkowy świadek.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zdarzenia doszło w czwartek o godz. 21:00 na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie. Zaalarmowali przez świadka policjanci, zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel Vectra, którego kierowca jechał w kierunku centrum miasta. Krzysztof G. lat 47, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 2,70 promila alkoholu. Po zatrzymaniu samochodu próbował pieszo uciec policjantom. Został natychmiast obezwładniony. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Przed nami kolejny, majowy weekend. Policja zapowiada wzmożone kontrole na drogach i apeluje i sygnały dotyczące nietrzeźwych za kierownicą. Informację można przekazać anonimowo. Pamiętajmy – bezpieczeństwo zależy od każdego z nas.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

A to bandyta aż tyle promili? pewni poprawił colą zero.