Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

QA i SMT najlepsze w ćwierćfinałowych grupach. IV edycja Ligi branży elektronicznej


Po pięciu tygodniach zmagań faza grupowa wyłoniła najlepsze dwie czwórki ze swoich grup.

W grupie A bezkonkurencyjny okazał się zespół QA, który w pięciu swoich meczach zdobył komplet punktów pokonując wszystkich rywali na swojej drodze. W ostatnim meczu ulec mu musiała również silna drużyna z BRC, która tą porażką spadła na drugie miejsce w tabeli swojej grupy. Trzecie miejsce zapewniła sobie ekipa Materiału. Ubiegłoroczni zwycięzcy ligi o mały włos a nie załapaliby się nawet na czwarte miejsce, gdyby nie dobre wygrane dwa ostatnie mecze nad R&D i Dong Yang I. Ci drudzy z nich, pomimo porażki w ostatnim meczu, zdołali załapać się na ostatnie premiowane awansem do ćwierćfinałów miejsce. Poza dalszymi rozgrywkami niestety: R&D i Produkcja IVI.

W grupie B nie do pokonania okazała się ekipa SMT, która w ostatnim meczu fazy grupowej rzucając 650 punktów potwierdziła swoją znakomitą formę. Tym samym, podobnie jak QA, z kompletem zwycięstw wyszła z grupy na pierwszym, rozstawionym w pucharach, miejscu. Do grona ćwierćfinalistów dołączyły również, grające w ostatniej kolejce ze sobą, drużyny HR oraz Dong Yang II. Lepszą w tej rywalizacji okazała się ekipa HR zajmując drugie miejsce w swojej grupie. Trzecią pozycję zajął Dong Yang. Tabelę najlepszej ósemki ligi zamyka drużyna Fine Altech, która w dramatycznym meczu o wszystko, pokonała jednym punktem wicemistrzów poprzedniej edycji ekipę Pantos, tym samym eliminując wicemistrzów z dalszych rozgrywek.

źródło: Kręgielnia Planeta

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments