Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

„Świadomi Seniorzy” wiedzą jak dbać o kręgosłup


Trzecie spotkanie w ramach cyklu warsztatów „Świadomy Senior” odbyło się pod hasłem – Zdrowy kręgosłup. Zajęcia przeprowadził instruktor gimnastyki korekcyjnej i jednocześnie koordynator projektu – Olszewski Mariusz.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zaprezentowany program ćwiczeń miał na celu zmniejszenie nacisku na kręgi czego efektem jest zredukowanie bólu pleców, zwieszenie ruchomości poszczególnych odcinków kręgosłupa oraz rozciągnięcie mięśni przykurczonych.

Podczas spotkania gminna grupa fitness-owa zaprezentowała fragment zajęć ruchowych z wykorzystaniem piłek body ball.
Spotkanie jak zawsze przebiegło w miłej atmosferze, a już 11 maja kolejne zajęcia, tym razem z dr. n. med. Robertem Gajdą.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

źródło i foto: fb  Aktywna Gmina Stupsk

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500