Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przyjaciele przyrody w SP nr 7


Najmłodsi uczniowie tej szkoły przygotowali dla swoich starszych koleżanek i kolegów przedstawienie „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Kwiecień, uważany za pierwszy miesiąc wiosny tradycyjnie uznawany jest za miesiąc, w którym szczególną uwagę przywiązujemy do spraw związanych z troską o przyrodę.  I tak np. 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.

Takiemu właśnie podkreśleniu wagi ochrony przyrody służyć miał przygotowany program. Pierwszaki z „siódemki” okazały się świetnymi aktorami. W przygotowanej pięknej scenografii, przedstawiającej las i łąkę, dzieci wcieliły się w role leśnych i polnych zwierząt oraz owadów i kwiatów. Do tych ról miały odpowiednio dostosowane kostiumy. Młodzi aktorzy byli świetnie przygotowani do swoich ról. Bez zająknięcia i tremy wygłaszali swoje kwestie przed publicznością złożoną z ich starszych koleżanek i kolegów. Zachęcali ich również do wspólnego śpiewu znanych piosenek. Rolą widzów nie było jednak jedynie oklaskiwanie występu. W żartobliwej i wierszowanej formie przygotowany był dla nich quiz wiedzy o lesie i jego mieszkańcach. Program zakończył wymowny taniec w ciekawym układzie choreograficznym.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
XYZ
Gość
XYZ

Piękne przedstawienie.Brawo dzieciaki,i gratulacje dla pań,widać że pracują z maluchami.