Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Przyjaciele przyrody w SP nr 7


Najmłodsi uczniowie tej szkoły przygotowali dla swoich starszych koleżanek i kolegów przedstawienie „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Kwiecień, uważany za pierwszy miesiąc wiosny tradycyjnie uznawany jest za miesiąc, w którym szczególną uwagę przywiązujemy do spraw związanych z troską o przyrodę.  I tak np. 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi.

KSP Mława nabór

Takiemu właśnie podkreśleniu wagi ochrony przyrody służyć miał przygotowany program. Pierwszaki z „siódemki” okazały się świetnymi aktorami. W przygotowanej pięknej scenografii, przedstawiającej las i łąkę, dzieci wcieliły się w role leśnych i polnych zwierząt oraz owadów i kwiatów. Do tych ról miały odpowiednio dostosowane kostiumy. Młodzi aktorzy byli świetnie przygotowani do swoich ról. Bez zająknięcia i tremy wygłaszali swoje kwestie przed publicznością złożoną z ich starszych koleżanek i kolegów. Zachęcali ich również do wspólnego śpiewu znanych piosenek. Rolą widzów nie było jednak jedynie oklaskiwanie występu. W żartobliwej i wierszowanej formie przygotowany był dla nich quiz wiedzy o lesie i jego mieszkańcach. Program zakończył wymowny taniec w ciekawym układzie choreograficznym.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Przyjaciele przyrody w SP nr 7"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
XYZ
Gość

Piękne przedstawienie.Brawo dzieciaki,i gratulacje dla pań,widać że pracują z maluchami.

wpDiscuz