Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Porozmawiaj z policją o problemach. Debata gminna w Wieczfni Kościelnej


Zapraszamy mieszkańców do udziału w debacie gminnej na terenie gm. Wieczfnia Kościelna. Spotkanie 11 maja 2017 r., godz. 11:00, sala remizy OSP w Wieczfni Kościelnej. Będziemy rozmawiać m.in. o lokalnych zagrożeniach, działaniach prewencyjnych, Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacji Moja Komenda oraz programie Dzielnicowy Bliżej nas.

KSP Mława nabór

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w V cyklu debat społecznych. Celem tych spotkań jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Tematem debat będą przede wszystkim aktualne problemy społeczne, zdiagnozowane lokalnie m .in. poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwolą nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych, odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz