Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Busem uderzył w przyczepę ciągnika


Kierowca Iveco Daily  załadowanego paletami uderzył w tył przyczepy ciągnika rolniczego. Do zdarzenia doszło dziś, około godziny 12:20 na drodze wojewódzkiej 615 Mława – Ciechanów, w okolicach miejscowości Krośnice gm. Stupsk. W wyniku zderzenia obrażenia odniósł kierowca busa. Droga jest przejezdna.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie przekazane zostało KP PSP w Ciechanowie, z informacją, że do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Pniewo – Czeruchy. Dwa zastępy JRG Ciechanów podjęły jako pierwsze działania ratownicze, na miejscu okazało się, że jest to już teren powiatu mławskiego i miejscowość Krośnice. W wyniku zderzenia kierowca busa został ranny – podaje mł. bryg. Grzegorz Pawlicki oficer prasowy PSP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Busem uderzył w przyczepę ciągnika"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Koląbo
Gość

„Ewidentnie widać” że wina kierowcy ciągnika. Był niewidoczny bo jechał zielonym ciągnikiem przez las.

JaN
Gość

Dobrze że nie potłukł światełek w przyczepie

wpDiscuz