Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Busem uderzył w przyczepę ciągnika


Kierowca Iveco Daily  załadowanego paletami uderzył w tył przyczepy ciągnika rolniczego. Do zdarzenia doszło dziś, około godziny 12:20 na drodze wojewódzkiej 615 Mława – Ciechanów, w okolicach miejscowości Krośnice gm. Stupsk. W wyniku zderzenia obrażenia odniósł kierowca busa. Droga jest przejezdna.– Zgłoszenie przekazane zostało KP PSP w Ciechanowie, z informacją, że do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Pniewo – Czeruchy. Dwa zastępy JRG Ciechanów podjęły jako pierwsze działania ratownicze, na miejscu okazało się, że jest to już teren powiatu mławskiego i miejscowość Krośnice. W wyniku zderzenia kierowca busa został ranny – podaje mł. bryg. Grzegorz Pawlicki oficer prasowy PSP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Koląbo
Gość
Koląbo

„Ewidentnie widać” że wina kierowcy ciągnika. Był niewidoczny bo jechał zielonym ciągnikiem przez las.

JaN
Gość
JaN

Dobrze że nie potłukł światełek w przyczepie