Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Brązowy medal warcabisty Zenona Mieszkowskiego


Kolejny sukces i kolejny medal w dorobku mławskiego warcabisty Zenona Mieszkowskiego. Tym razem stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych i powrócił z brązowym medalem. To już piąty medal w kategorii specholipik zdobyty przez naszego warcabistę.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Mistrzostwa Europy osób niepełnosprawnych w warcaby stupolowe rozegrano w miejscowości Gomel na Białorusi w dniach 29 kwiecień – 6 maj. Startowało 64 zawodników z 6 krajów. Brązowy medal w kategorii specholipik wywalczył mławski zawodnik Zenon Mieszkowski. Nasz zawodnik jest już doświadczonym graczem, wielokrotnie brał udział w imprezach rangi międzynarodowej. Bardzo dobrze spisał się i tym razem, zdobywając brązowy medal.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500