Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Brązowy medal warcabisty Zenona Mieszkowskiego


Kolejny sukces i kolejny medal w dorobku mławskiego warcabisty Zenona Mieszkowskiego. Tym razem stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych i powrócił z brązowym medalem. To już piąty medal w kategorii specholipik zdobyty przez naszego warcabistę.

KSP Mława nabór

Mistrzostwa Europy osób niepełnosprawnych w warcaby stupolowe rozegrano w miejscowości Gomel na Białorusi w dniach 29 kwiecień – 6 maj. Startowało 64 zawodników z 6 krajów. Brązowy medal w kategorii specholipik wywalczył mławski zawodnik Zenon Mieszkowski. Nasz zawodnik jest już doświadczonym graczem, wielokrotnie brał udział w imprezach rangi międzynarodowej. Bardzo dobrze spisał się i tym razem, zdobywając brązowy medal.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz