Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Brązowy medal warcabisty Zenona Mieszkowskiego


Kolejny sukces i kolejny medal w dorobku mławskiego warcabisty Zenona Mieszkowskiego. Tym razem stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych i powrócił z brązowym medalem. To już piąty medal w kategorii specholipik zdobyty przez naszego warcabistę.

Słoneczne ogrody Mława

Mistrzostwa Europy osób niepełnosprawnych w warcaby stupolowe rozegrano w miejscowości Gomel na Białorusi w dniach 29 kwiecień – 6 maj. Startowało 64 zawodników z 6 krajów. Brązowy medal w kategorii specholipik wywalczył mławski zawodnik Zenon Mieszkowski. Nasz zawodnik jest już doświadczonym graczem, wielokrotnie brał udział w imprezach rangi międzynarodowej. Bardzo dobrze spisał się i tym razem, zdobywając brązowy medal.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500