Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nietrzeźwy i bez uprawnień. Dachował na rondzie


Policjanci prewencji z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osobowego opla. Samochód dachował w mieście za rondem na ulicy Olsztyńskiej. Na miejscu policjanci ujawnili, że kierujący autem był nietrzeźwy. Młodzieniec nie miał również prawa jazdy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

KSP Mława nabór

Dzisiaj w nocy w Działdowie samochód marki Opel Astra dachował na pasie zieleni w okolicach ronda . Skierowany na miejsce zdarzenia patrol prewencji zastał rozbite auto oraz dwóch młodych mężczyzn. Okazało się, że są to mieszkańcy Mławy, którzy chwilę wcześniej podróżowali tym autem. Policjanci ustalili, że mężczyźni jechali samochodem do Działdowa od strony miejscowości Komorniki. Wówczas, na rondzie przy ulicy Olsztyńskiej i Nidzickiej, kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i dachował na pasie zieleni.

Obaj uczestnicy zdarzenia byli nietrzeźwi i mieli po blisko promil alkoholu w organizmie. Okazało się, że siedzący, w chwili zdarzenia za kierownicą opla 19-latek, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Kierujący autem odpowie za jazdę bez uprawnień i spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Do tego, sprawca przestępstwa, musi liczyć się z dolegliwymi konsekwencjami finansowymi.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nietrzeźwy i bez uprawnień. Dachował na rondzie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mlawianin
Gość

Sad i przynajmniej 2 lata do odsiadki, i moze to nauczy tych mlodzieńcow na dalsze lata życia ŻE JEŚLI PIJESZ TO NIE WSIADAJ ZA KIEROWNICE.

wpDiscuz