Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wyróżnienie dla Natalii Siwiec


Natalia Siwiec, mławianka i uczennica Społecznego Gimnazjum „Wyspianum” w Mławie, odniosła kolejny sukces wokalny.

KSP Mława nabór

Natalia Siwiec 29 kwietnia reprezentowała Mławę w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień -Plecień” organizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sierpcu. Natalia zaśpiewała 2 piosenki .Śpiewała  piosenki „Luna srebrnooka” i „Jak lotni”, za które  otrzymała wyróżnienie.

To nie pierwszy sukces Natalii. W marcu 2016 zdobyła wyróżnienie na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej „The Ptak” w Płocku. Miesiąc później wyśpiewała 2 miejsce w VI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie oraz 3 miejsce na XXI Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień Plecień”.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz