Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Wyróżnienie dla Natalii Siwiec


Natalia Siwiec, mławianka i uczennica Społecznego Gimnazjum „Wyspianum” w Mławie, odniosła kolejny sukces wokalny.

Słoneczne ogrody Mława

Natalia Siwiec 29 kwietnia reprezentowała Mławę w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień -Plecień” organizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sierpcu. Natalia zaśpiewała 2 piosenki .Śpiewała  piosenki „Luna srebrnooka” i „Jak lotni”, za które  otrzymała wyróżnienie.

To nie pierwszy sukces Natalii. W marcu 2016 zdobyła wyróżnienie na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej „The Ptak” w Płocku. Miesiąc później wyśpiewała 2 miejsce w VI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie oraz 3 miejsce na XXI Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki i Tańca „Kwiecień Plecień”.

RK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500