Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wypadek pod Trzcianką. Kierowca audi w szpitalu


Do wypadku doszło dziś, około godziny 13:20. Kierowca samochodu osobowego audi A4 jadąc drogą wojewódzką 615 Mława – Ciechanów, koło miejscowości Trzcianka (gm. Szydłowo) prawdopodobnie wpadł w poślizg, wypadł z jezdni i dachował. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala. 

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP ze Stupska. Kierowca samochodu osobowego, który wypadł z drogi trafił do szpitala. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Na miejscu obecny jest patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
mały

derlatunia