Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek pod Trzcianką. Kierowca audi w szpitalu


Do wypadku doszło dziś, około godziny 13:20. Kierowca samochodu osobowego audi A4 jadąc drogą wojewódzką 615 Mława – Ciechanów, koło miejscowości Trzcianka (gm. Szydłowo) prawdopodobnie wpadł w poślizg, wypadł z jezdni i dachował. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala. 

– Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP ze Stupska. Kierowca samochodu osobowego, który wypadł z drogi trafił do szpitala. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Na miejscu obecny jest patrol policji – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
mały
Gość
mały

derlatunia