Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

W Nosarzewie Borowym świętowali rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja


W Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym pamiętają o ważnych dla Polski datach.

KSP Mława nabór

We wtorek 28.04.2017r. odbył się uroczysty apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt historyczny uczniowie klasy III i IV pod opieką p. Anny Chlebowskiej i nauczyciela muzyki p. Mariusza Chlebowskiego przygotowali część artystyczną o najważniejszych faktach dotyczących tego wydarzenia.

Uroczystość rozpoczęto od odśpiewania hymnu polskiego, a następnie rozpoczęły się występy. Nie zabrakło patriotycznych pieśni, refleksyjnych wierszy. Aktorzy starali się także przybliżyć najważniejsze daty, postacie i wydarzenia z tamtego okresu w dziejach Polski. Na koniec uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

To przedstawienie przybliżyło informacje z historii naszego kraju oraz pozwoliło poznać los ludzi z tamtego okresu. Ten występ z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

źródło i fot. SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz