Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Ciężarowe Volvo zatrzymało się na drzewie – aktualizacja


Dziś nad ranem kierowca ciężarowego Volvo z naczepą załadowaną taflami szkła zjechał z nasypu drogi krajowej nr 7 na wysokości Mławy i uderzył w drzewo. Kierowca nie odniósł obrażeń wymagających hospitalizacji. Droga jest przejezdna.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 235 km DK nr 7 wpłynęło 8 maja o godzinie 4:52. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że samochód ciężarowy z naczepą zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia obecne było pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Nie było osób poszkodowanych – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Aktualizacja

– Dziś, o godz. 4:50, na mławskiej obwodnicy drogi krajowej nr 7 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia, z udziałem samochodu ciężarowego, który uderzył w drzewo.  Kierowca tira wysiadł z rozbitej kabiny o własnych siłach. Służby ratunkowe powiadomił przypadkowy świadek. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo z naczepą, 33 – letni mieszkaniec pow. częstochowskiego, jadąc obwodnicą drogi krajowej nr 7 w kierunku Gdańska, zjechał  na prawe pobocze a następnie do rowu i uderzył w drzewo. Prawdopodobną przyczyna zdarzenia mogło być zaśnięcie za kierownicą. Mężczyzna  opuścił rozbitą kabinę o własnych siłach. Służby ratunkowe powiadomił przejeżdżający tamtędy, przypadkowy świadek. Kierowca tira był trzeźwy. Pomimo rozbitej kabiny, nic mu się nie stało. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej związane były z usunięciem pojazdu ciężarowego z rowu – podaje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz