Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Dzierzgowo. Spłonęło bocianie gniazdo


Pożar bocianiego gniazda umieszczonego wysoko na dachu budynku, to raczej niecodzienne zdarzenie. A jednak w Dzierzgowie doszło do takiego pożaru. Na szczęście gniazdo było niezasiedlone.

5 maja o godzinie 06.40 w miejscowości Dzierzgowo doszło do pożaru bocianiego gniazda (niezasiedlonego) na budynku gospodarczym. Działania zastępu z OSP Dzierzgowo polegały na usunięciu gniazda oraz jego ugaszeniu. Akcja trwała 1 godzinę 24 minuty – podaje bryg. Marek Augustynowicz oficer prasowy PSP w Mławie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500