Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Dzierzgowo. Spłonęło bocianie gniazdo


Pożar bocianiego gniazda umieszczonego wysoko na dachu budynku, to raczej niecodzienne zdarzenie. A jednak w Dzierzgowie doszło do takiego pożaru. Na szczęście gniazdo było niezasiedlone.

Słoneczne ogrody Mława

5 maja o godzinie 06.40 w miejscowości Dzierzgowo doszło do pożaru bocianiego gniazda (niezasiedlonego) na budynku gospodarczym. Działania zastępu z OSP Dzierzgowo polegały na usunięciu gniazda oraz jego ugaszeniu. Akcja trwała 1 godzinę 24 minuty – podaje bryg. Marek Augustynowicz oficer prasowy PSP w Mławie.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500