Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Estrada w parku. Sezon taneczny rozpoczęty


Wspólna zabawa taneczna przy muzyce w wykonaniu zespołu „Duo” rozpoczęła cykl plenerowych imprez na estradzie w miejskim parku zatytułowany „Disco Parkiet”.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Inauguracyjna impreza, odbyła się w sobotę 6. maja. Pomimo sprzyjającej, ciepłej i słonecznej pogody (przynajmniej tak było na początku imprezy) „Disco parkiet” nie zgromadził pod sceną nazbyt wielu mławian, chętnych do wspólnych tańców, chociaż w tym czasie w parku, trudno było znaleźć wolną ławeczkę. Nawet te osoby, które przyszły pod estradę, wolały raczej popatrzeć i posłuchać, niż samemu ruszyć do tańca. Za to te pary, którym skoczna muzyka nie pozwoliła siedzieć spokojnie, bawiły się świetnie. Dodatkową  atrakcją imprezy był występ panów Edmunda i Bogusława – duetu grającego na harmonijkach ustnych.

Rozpoczęty wczorajszą zabawą cykl imprez „Disco parkiet” odbywać się będzie w każdą sobotę i potrwa aż do połowy września. Na scenie na zmianę będą pojawiać się zespoły „Duo” „Tutto Bene” i „Fresh”.

Na tej pierwszej, sobotniej imprezie nie wystartowała również zapowiadana przez urząd miasta akcja „Ta karta ma farta”. W jej ramach miał rozpocząć się konkurs polegający na potwierdzeniu swojego udziału w imprezach miejskich kartą mławiaka w specjalnym czytniku. Na zakończenie akcji wśród tych osób rozlosowane mają być nagrody.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Tom
Gość
Tom

Dzisiaj Tutto Bene :-).

OBIEKTYWNY
Gość
OBIEKTYWNY

CIĘŻKO SIĘ TAŃCZY NA TEJ KOSTCE DUŻO LEPIEJ TANCZYŁO SIĘ NA DESKACH ESTRADY GDY DESZCZ NAS ZAPROSIŁ POD ZADASZENIE.

z bliska
Gość
z bliska

Brodacz takie incjatywy trzeba podziwiać, ale majówki odbywały się zawsze na przygotowanej scenie w lesie gospodarskim, lub na deptaku na Wólce za 1zl taniec, trzeba także podziwiac tą parę siwych seniorów z Wólki, za aktywność i styl jaki sobą prezentują mając dystans do samych siebie, i zawsze potrafią się bawić i korzystać z uroków życia, BRAWO!!! I JESZCZE RAZ BRAWO!!!!!—-TAK TRZYMAĆ WSZYSTIEGO NAJLEPSZEGO DLA PAŃSTWA BARTKOWSKICH.

Przewodnioczący Zarządu Osiedla Nr 8
Gość
Przewodnioczący Zarządu Osiedla Nr 8

Najważniejsze, że mieszkańcy dobrze się bawili. Zresztą, jak widać, seniorzy mają młodzieńczą duszę i upływu lat po nich nie widać. Taniec, to zdrowie, zabawa, okazja do spotkań z przyjaciółmi, znajomymi.

salsa
Gość
salsa

Dziecko zatykające uszy jest najlepsze 😀

Marlon
Gość
Marlon

Pomysł bardzo fajny, jedyne co chybione to tytuł cyklu imprez, bo to takie raczej disco w rytmach głównie dla seniorów? Ci przybili najliczniej i widać dobrze się bawią.

Brodacz
Gość
Brodacz

Rozpoczęty okres wiosenno-letni dobrą zabawą ucieszył mieszkańców Mławy. Powrót do pięknych tradycji zabaw-majówek skupia ludzi w większości tych którzy te lata pamiętają. Ale pewne jest że z każdą następną sobotą – podobnie jak w latach ubiegłych- chętnych do dobrej zabawy będzie przybywać. Program rozrywkowy na całe lato jest też bardzo interesujący. Duże podziękowania dla organizatora tych imprez jak również dla władz miasta.