Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Ziemi w SP w Nosarzewie Borowym


22 kwietnia na całym świecie obchodzimy Dzień Ziemi. Na tę problematykę dnia 25 kwietnia uwagę zwrócili wybrani uczniowie z klas: I, V i VI Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym.

KSP Mława nabór

W przygotowanym z okazji Święta Ziemi programie ekologicznym uczniowie podczas występów słowno-muzycznych, przeplatanych prezentacją multimedialną, uświadomili koleżankom i kolegom, jak dbać o środowisko, a tym samym o nasze lepsze i zdrowsze życie. Podsumowaniem Dnia Ziemi było wspólne sprzątanie okolic szkoły oraz lasu.

Święto Ziemi w naszej szkole to dzień miło i bardzo pożytecznie spędzony. Dzień ten został przygotowany pod nadzorem pani Jolanty Dębskiej.

źródło i zdjęcia: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz