Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Dzień Ziemi w SP w Nosarzewie Borowym


22 kwietnia na całym świecie obchodzimy Dzień Ziemi. Na tę problematykę dnia 25 kwietnia uwagę zwrócili wybrani uczniowie z klas: I, V i VI Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym.Handemade with love Lucky&Berry

W przygotowanym z okazji Święta Ziemi programie ekologicznym uczniowie podczas występów słowno-muzycznych, przeplatanych prezentacją multimedialną, uświadomili koleżankom i kolegom, jak dbać o środowisko, a tym samym o nasze lepsze i zdrowsze życie. Podsumowaniem Dnia Ziemi było wspólne sprzątanie okolic szkoły oraz lasu.

Święto Ziemi w naszej szkole to dzień miło i bardzo pożytecznie spędzony. Dzień ten został przygotowany pod nadzorem pani Jolanty Dębskiej.

źródło i zdjęcia: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500