Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Podium dla Grędzińskiego i Różańskiego


Kolejne wyścigi za naszymi kolarzami specjalizującymi się w jeździe po trudnym terenie. W ostatni weekend kwietnia walczyli Bartosz Grędziński, Łukasz i Michał Różańscy oraz Dominika Michalak.

KSP Mława nabór

Pierwszy z wymienionych zawodników zameldował się w Legionowie na starcie zmagań z cyklu Poland Bike Maraton. Poprzednie zawody z tego cyklu rozegrane w Nowym Dworze Mazowieckim były dla reprezentanta Kross Staff Team nieudane. Zawinił głównie sprzęt, dziesięć kilometrów przed metą pękła jedna z opon.

Ten pechowy start mławianin powetował sobie w kolejnej próbie. Zmagania w podwarszawskiej miejscowości zakończył na trzecim miejscu. Do zwycięzcy dystansu Max Adriana Jusińskiego stracił dwadzieścia sekund. W swojej kategorii M2 okazał się najlepszy.

Z kolei rodzeństwo Różańskich w towarzystwie Dominiki Michalak pojawiło się we Włocławku. Rywalizację w drugiej edycji Włocławskiego Maratonu MTB Skoda Challenge, szczególnie miło będzie wspominać starszy z braci. Michał finiszował na drugiej pozycji na odcinku Mega. Walkę o prymat na dystansie o długości 50 kilometrów przegrał z Michałem Przybytkiem zaledwie o dziewięćdziesiąt dwie setne sekundy. W zestawieniu dwudziestolatków został sklasyfikowany na drugiej pozycji.

Pozostali zawodnicy Trigar MTB Team czyli Łukasz i Dominika walczyli na trasie Mini. Dwadzieścia pięć kilometrów przejechali szybko – w generalnym zestawieniu zostali sklasyfikowani odpowiednio na osiemnastej i pięćdziesiątej siódmej pozycji. W swoich kategoriach wiekowych Łukasz był trzeci (M2), a Dominika druga (K2).

RS

fot: archiwum prywatne

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Podium dla Grędzińskiego i Różańskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kibic
Gość

Michał po weryfikacji był 2 open:)

wpDiscuz