Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Opel Insignia uderzył w autobus


Na skrzyżowaniu krajowej „siódemki” z drogą w stronę Kuklina osobowy opel insignia uderzył w tył  jadącego przed nim autobusu, który rozpoczął manewr skrętu. Opel został poważnie uszkodzony,ale jego kierowca ani dwie osoby podróżujące autobusem nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Słoneczne ogrody Mława

– Do zderzenia doszło dziś (5 maja) około godziny 15:35. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława i wóz operacyjny oraz jeden zastęp OSP z Wieczfni Kościelnej. Na miejscu zdarzenia była policja oraz pogotowie ratunkowe. Nie było osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500