Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Opel Insignia uderzył w autobus


Na skrzyżowaniu krajowej „siódemki” z drogą w stronę Kuklina osobowy opel insignia uderzył w tył  jadącego przed nim autobusu, który rozpoczął manewr skrętu. Opel został poważnie uszkodzony,ale jego kierowca ani dwie osoby podróżujące autobusem nie odniosły poważniejszych obrażeń.

KSP Mława nabór

– Do zderzenia doszło dziś (5 maja) około godziny 15:35. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława i wóz operacyjny oraz jeden zastęp OSP z Wieczfni Kościelnej. Na miejscu zdarzenia była policja oraz pogotowie ratunkowe. Nie było osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz