Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Opel Insignia uderzył w autobus


Na skrzyżowaniu krajowej „siódemki” z drogą w stronę Kuklina osobowy opel insignia uderzył w tył  jadącego przed nim autobusu, który rozpoczął manewr skrętu. Opel został poważnie uszkodzony,ale jego kierowca ani dwie osoby podróżujące autobusem nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do zderzenia doszło dziś (5 maja) około godziny 15:35. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława i wóz operacyjny oraz jeden zastęp OSP z Wieczfni Kościelnej. Na miejscu zdarzenia była policja oraz pogotowie ratunkowe. Nie było osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500