Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Gimnazjaliści z „jedynki” posadzili dęby


Nadleśnictwo Dwukoły w ramach międzynarodowego projektu ,,100 milionów drzew do 2017 roku” przeprowadziło akcję sadzenia drzew.

Słoneczne ogrody Mława

22 kwietnia 2017 roku uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mławie wraz z opiekunami paniami: Bożeną Piotrkowską, Anną Leszczyńską i panem Jarosławem Genne sadzili dęby w mławskim lesie.

Pracownicy nadleśnictwa przybliżyli uczestnikom akcji informacje o sposobach i technikach sadzenia różnych gatunków drzew. Podczas tej czynności młodzież została zapoznana z tematyką powierzchni lasów w Polsce, technikami pozyskiwania drewna i innymi aspektami pracy leśnika.

Wszystkim uczniom podobał się wspólnie spędzony dzień. W nagrodę za udział w akcji otrzymali od organizatorów podziękowania i certyfikaty. Zostali zainteresowani przyrodą i ochroną środowiska naturalnego. W doskonałych humorach wrócili do domów.

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
DZIADEK

Czyżby Nadleśnictwo nie wiedziało że w obecnych czasach nie pracuje się już za DZIĘKUJE , WSTYD że takiej firmy nie stać na mały poczęstunek dla uczniow, do nauczycieli nie zmuszajcie uczniów do pracy za kawalek papieru i słowo DZIĘKUJE

Lola

Hehe. Najlepiej komentować a gucio wiedzieć. Był poczęstunek dla WSZYSTKICH.A posadzone drzewa będą służyć wszystkim.