Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gimnazjaliści z „jedynki” posadzili dęby


Nadleśnictwo Dwukoły w ramach międzynarodowego projektu ,,100 milionów drzew do 2017 roku” przeprowadziło akcję sadzenia drzew.

KSP Mława nabór

22 kwietnia 2017 roku uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mławie wraz z opiekunami paniami: Bożeną Piotrkowską, Anną Leszczyńską i panem Jarosławem Genne sadzili dęby w mławskim lesie.

Pracownicy nadleśnictwa przybliżyli uczestnikom akcji informacje o sposobach i technikach sadzenia różnych gatunków drzew. Podczas tej czynności młodzież została zapoznana z tematyką powierzchni lasów w Polsce, technikami pozyskiwania drewna i innymi aspektami pracy leśnika.

Wszystkim uczniom podobał się wspólnie spędzony dzień. W nagrodę za udział w akcji otrzymali od organizatorów podziękowania i certyfikaty. Zostali zainteresowani przyrodą i ochroną środowiska naturalnego. W doskonałych humorach wrócili do domów.

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Gimnazjaliści z „jedynki” posadzili dęby"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
DZIADEK
Gość

Czyżby Nadleśnictwo nie wiedziało że w obecnych czasach nie pracuje się już za DZIĘKUJE , WSTYD że takiej firmy nie stać na mały poczęstunek dla uczniow, do nauczycieli nie zmuszajcie uczniów do pracy za kawalek papieru i słowo DZIĘKUJE

Lola
Gość

Hehe. Najlepiej komentować a gucio wiedzieć. Był poczęstunek dla WSZYSTKICH.A posadzone drzewa będą służyć wszystkim.

wpDiscuz