Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Patrona w SP w Nosarzewie Borowym


Dla uczniów Szkoły Podstawowej w Nosarzewie Borowym im. Wojciecha Piechowskiego dzień 24 kwietnia 2017 r. to data szczególna – szkoła obchodziła swoje święto.

KSP Mława nabór

Cała społeczność szkolna zaangażowała się w obchody uroczystości. Wszyscy zebrali się na sali, po czym uczniowie klasy IV z zaangażowaniem recytowali wiersze napisane przez uczniów szkoły.

Po części oficjalnej wychowankowie wzięli udział w konkursie. Reprezentanci klas 4 – 6 wykazali się wiedzą na temat życia i działalności malarza Wojciecha Piechowskiego. Po ogłoszeniu wyników konkursu wiedzy, odbyło się wręczenie nagród. To był bardzo udany dzień. Wszyscy mogliśmy nauczyć się czegoś nowego.

Uroczystości związane z tym dniem w naszej szkole zawsze mają wyjątkowy charakter. Są przykładem na to, w jaki sposób można zachęcić dzieci i młodzież do rozwijania swoich zdolności, a przy tym uczyć historii i miłości do swojej „małej ojczyzny”.

Dzień Patrona Szkoły przygotowały panie: Sylwia Śliwińska i Sylwia Rząp.

źródło i zdjęcia: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz