Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Dzień Patrona w SP w Nosarzewie Borowym


Dla uczniów Szkoły Podstawowej w Nosarzewie Borowym im. Wojciecha Piechowskiego dzień 24 kwietnia 2017 r. to data szczególna – szkoła obchodziła swoje święto.

Słoneczne ogrody Mława

Cała społeczność szkolna zaangażowała się w obchody uroczystości. Wszyscy zebrali się na sali, po czym uczniowie klasy IV z zaangażowaniem recytowali wiersze napisane przez uczniów szkoły.

Po części oficjalnej wychowankowie wzięli udział w konkursie. Reprezentanci klas 4 – 6 wykazali się wiedzą na temat życia i działalności malarza Wojciecha Piechowskiego. Po ogłoszeniu wyników konkursu wiedzy, odbyło się wręczenie nagród. To był bardzo udany dzień. Wszyscy mogliśmy nauczyć się czegoś nowego.

Uroczystości związane z tym dniem w naszej szkole zawsze mają wyjątkowy charakter. Są przykładem na to, w jaki sposób można zachęcić dzieci i młodzież do rozwijania swoich zdolności, a przy tym uczyć historii i miłości do swojej „małej ojczyzny”.

Dzień Patrona Szkoły przygotowały panie: Sylwia Śliwińska i Sylwia Rząp.

źródło i zdjęcia: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500