Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień Patrona w SP w Nosarzewie Borowym


Dla uczniów Szkoły Podstawowej w Nosarzewie Borowym im. Wojciecha Piechowskiego dzień 24 kwietnia 2017 r. to data szczególna – szkoła obchodziła swoje święto.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Cała społeczność szkolna zaangażowała się w obchody uroczystości. Wszyscy zebrali się na sali, po czym uczniowie klasy IV z zaangażowaniem recytowali wiersze napisane przez uczniów szkoły.

Po części oficjalnej wychowankowie wzięli udział w konkursie. Reprezentanci klas 4 – 6 wykazali się wiedzą na temat życia i działalności malarza Wojciecha Piechowskiego. Po ogłoszeniu wyników konkursu wiedzy, odbyło się wręczenie nagród. To był bardzo udany dzień. Wszyscy mogliśmy nauczyć się czegoś nowego.

Uroczystości związane z tym dniem w naszej szkole zawsze mają wyjątkowy charakter. Są przykładem na to, w jaki sposób można zachęcić dzieci i młodzież do rozwijania swoich zdolności, a przy tym uczyć historii i miłości do swojej „małej ojczyzny”.

Dzień Patrona Szkoły przygotowały panie: Sylwia Śliwińska i Sylwia Rząp.

źródło i zdjęcia: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500