Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiana na stanowisku kierownika GOPS w Dzierzgowie


W związku z przejściem na emeryturę kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Danuty Sawickiej, wójt gminy Dzierzgowo Rafał Kuciński ogłosił konkurs na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierzgowie. Nabór został przeprowadzony w dwóch etapach.

elektryk Mława
Reklama


Na  ogłoszenie o naborze wpłynęły 4 oferty. W wyniku wstępnej selekcji do następnego etapu rekrutacji  zakwalifikowali się wszyscy kandydaci spełniając wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Dalszy etap rekrutacji polegał na wypełnieniu testu oraz rozmowie kwalifikacyjnej przed komisją konkursową ,w skład której weszli  sekretarz urzędu gminy  Zdzisław Morawski. radca prawny Witold Lewandowski oraz kadrowa urzędu gminy  Maria Bartoszczyk. Spośród 4 kandydatów spełniających wymagania wskazane w ogłoszeniu  pani  Grażyna Sławińska wykazała się największą wiedzą merytoryczną, doświadczeniem w pracy i osobowością. Pani Grażyna Sławińska otrzymała też najwyższy wynik z rozmowy kwalifikacyjnej.

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierzgowie zostanie zatrudniona Grażyna Sławińska. Nowo wybrana pani kierownik jest politologiem, posiada wykształcenie wyższe magisterskie, ukończyła studia podyplomowe z zakresu organizacji pomocy społecznej. Grażyna Sławińska od 2001 roku pracuje Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie. Od 5 lat jest Przewodniczącą Powiatowego  Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.

Do 30 kwietnia Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej kierowała Danuta Sawicka. Nie wiadomo jeszcze kiedy nowa kierownik obejmie formalnie swoje stanowisko. Do czasu jej powołania,  niezbędne dokumenty podpisywał będzie wójt Rafał Kuciński.

KK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
RZĘGNOWO
RZĘGNOWO
3 lata temu

W KONCU DOSZŁO DO ZMIANY A KTO BĘDZIE POPRAWIAŁ KRAWATY WŁODARZOM I WITAŁ Z WIECHCIEM

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x