Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Niezwykle udany Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 4


25 kwietnia br. Ekonomik otworzył swe gościnne progi dla gimnazjalistów oraz ich rodziców. Wiele się tego dnia działo. Szkołę wypełniał gwar rozmów, wybuchy śmiechu, ale też trochę nieśmiałe, zaciekawione spojrzenia uczniów klas trzecich gimnazjów.

KSP Mława nabór

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 4 odbywał się pod hasłem „Tu jest Twoja przyszła klasa”, zatem i uczniowie i nauczyciele wprowadzili gimnazjalistów w świat społeczności szkolnej Ekonomika. Na sali gimnastycznej gości przywitał pan dyrektor Stanisław Matyjasik, który zaprosił gimnazjalistów do zapoznania się z ofertą kształcenia w roku szkolnym 2017/2018. Proponowane profile klas w II Liceum Ogólnokształcących to: humanistyczno–prawny, politechniczny, sportowo–wojskowy, biznesowy. W Technikum nr 4 oferujemy kształcenie w zawodach: technik ekonomista oraz technik handlowiec.

Ponadto, gimnazjaliści obejrzeli wykonany przez uczniów pokaz pierwszej pomocy oraz widowiskowy pokaz Taekwon–do. Wydarzeniom związanym z wizytą towarzyszyły również występy wokalno–instrumentalne zespołu muzycznego uczniów Ekonomika.

Podczas spaceru po szkole gimnazjaliści mogli zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły, wziąć udział w kilku konkursach– językowym, matematycznym, ekonomicznym „z czekoladą w tle”. Na szczególne wyróżnienie zasługuje młodzież z Gimnazjum nr 2, która triumfowała w konkursie lingwistycznym.

Do niewątpliwych atrakcji Dnia Otwartego należały warsztaty kaligrafii (pięknego pisania), pokaz doświadczeń chemicznych oraz spotkanie z kreatywną matematyką i ekonomią.

To był udany dzień, wspaniała atmosfera, wyjątkowi goście. Drodzy Gimnazjaliści, Ekonomik to: 2 typy szkół – 6 klas – 1 wybór! Dołączcie do nas!

źródło i foto: Zespół Szkół nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz