Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Festyn „Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni” za nami


Bezpośrednio po zakończeniu uroczystości patriotyczno-religijnych Święta Konstytucji, Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Mławie zorganizowała piknik pod hasłem „Wszyscy jesteśmy biało–czerwoni”, który odbył się w parku miejskim im. Dąbrowszczaków w Mławie.


ksp Mława
Reklama

Dla przybyłych na festyn harcerze przygotowali wiele atrakcji, z których mogły korzystać całe rodziny. Dużym powodzeniem cieszyła się ścianka wspinaczkowa, do skorzystania z której chwilami ustawiała się kolejka chętnych dzieci. Wśród atrakcji było również malowanie twarzy, a także lepienie przypinek z modeliny. Organizatorzy przygotowali wiele konkursów z nagrodami. Dla chętnych drużyn Street Soccer, był turniej piłki nożnej. Mimo nie najlepszej pogody, chętnych do zabawy nie brakowało.

RK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x