Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Festyn „Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni” za nami


Bezpośrednio po zakończeniu uroczystości patriotyczno-religijnych Święta Konstytucji, Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Mławie zorganizowała piknik pod hasłem „Wszyscy jesteśmy biało–czerwoni”, który odbył się w parku miejskim im. Dąbrowszczaków w Mławie.

KSP Mława nabór

Dla przybyłych na festyn harcerze przygotowali wiele atrakcji, z których mogły korzystać całe rodziny. Dużym powodzeniem cieszyła się ścianka wspinaczkowa, do skorzystania z której chwilami ustawiała się kolejka chętnych dzieci. Wśród atrakcji było również malowanie twarzy, a także lepienie przypinek z modeliny. Organizatorzy przygotowali wiele konkursów z nagrodami. Dla chętnych drużyn Street Soccer, był turniej piłki nożnej. Mimo nie najlepszej pogody, chętnych do zabawy nie brakowało.

RK

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz