Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Harcerze zapraszają na dzisiejszy festyn!


fot. archiwum

KSP Mława nabór

Bezpośrednio po zakończeniu dzisiejszych uroczystości patriotyczno – religijnych Święta Konstytucji, Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Mławie zaprasza na piknik pod hasłem „Wszyscy jesteśmy biało – czerwoni”, który odbędzie się na terenie parku oraz estrady.

W ramach narodowego święta oraz w nawiązaniu do Dnia Flagi, przypadającego dzień wcześniej, 2 maja, przygotowanych zostało wiele atrakcji, z których będą mogły skorzystać całe rodziny.

Przy estradzie zostanie umieszczona ścianka wspinaczkowa. Zachęcamy dzieci, po uzyskaniu pisemnej zgody rodziców, opiekunów, młodzież, ale i dorosłych do wypróbowania swoich sił.

Inne atrakcje to malowanie orła – godła RP, malowanie twarzy, lepienie z modeliny przypinek, turniej wiedzy pod nazwą „Kocham Cię Polsko”. Dla chętnych drużyn Street Soccer, turniej w piłką nożną z atrakcyjnymi nagrodami. W przerwach konkurs na rozpoznawanie tytułów piosenek.

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz