Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Harcerze zapraszają na dzisiejszy festyn!


fot. archiwum

Sprzedam Piec


Bezpośrednio po zakończeniu dzisiejszych uroczystości patriotyczno – religijnych Święta Konstytucji, Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Mławie zaprasza na piknik pod hasłem „Wszyscy jesteśmy biało – czerwoni”, który odbędzie się na terenie parku oraz estrady.

W ramach narodowego święta oraz w nawiązaniu do Dnia Flagi, przypadającego dzień wcześniej, 2 maja, przygotowanych zostało wiele atrakcji, z których będą mogły skorzystać całe rodziny.

Przy estradzie zostanie umieszczona ścianka wspinaczkowa. Zachęcamy dzieci, po uzyskaniu pisemnej zgody rodziców, opiekunów, młodzież, ale i dorosłych do wypróbowania swoich sił.

Inne atrakcje to malowanie orła – godła RP, malowanie twarzy, lepienie z modeliny przypinek, turniej wiedzy pod nazwą „Kocham Cię Polsko”. Dla chętnych drużyn Street Soccer, turniej w piłką nożną z atrakcyjnymi nagrodami. W przerwach konkurs na rozpoznawanie tytułów piosenek.

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x