Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pożar domu na Pogorzelskiego -aktualizacja


W domu przy ulicy Pogorzelskiego wybuchł pożar. Na miejscu pracują strażacy. Więcej informacji na temat tego zdarzenia już wkrótce.

KSP Mława nabór

Aktualizacja:

Dzisiaj, ok. godz. 11.30, strażacy otrzymali zawiadomienie o pożarze w domu przy ul. Pogorzelskiego, w pobliżu skrzyżowania z ul. Grota Roweckiego.

Pożar wybuchł na strychu budynku jednorodzinnego, na powierzchni około 40m2. Paliły się zgromadzone na strychu rzeczy i konstrukcja drewniana. Działania, które prowadziły dwie jednostki PSP oraz OSP Kowalewo, polegały na podaniu strumienia wody, częściowej rozbiórce konstrukcji i oddymieniu. Nikomu nic się nie stało. – informuje Marek Augustynowicz, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Pożar domu na Pogorzelskiego -aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
turysta
Gość

To w koncu gdzie. Na Pogorzelskiego czy na Grota Rowrckiego?J

wpDiscuz