Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Pożar domu na Pogorzelskiego -aktualizacja


W domu przy ulicy Pogorzelskiego wybuchł pożar. Na miejscu pracują strażacy. Więcej informacji na temat tego zdarzenia już wkrótce.

Słoneczne ogrody Mława

Aktualizacja:

Dzisiaj, ok. godz. 11.30, strażacy otrzymali zawiadomienie o pożarze w domu przy ul. Pogorzelskiego, w pobliżu skrzyżowania z ul. Grota Roweckiego.

Pożar wybuchł na strychu budynku jednorodzinnego, na powierzchni około 40m2. Paliły się zgromadzone na strychu rzeczy i konstrukcja drewniana. Działania, które prowadziły dwie jednostki PSP oraz OSP Kowalewo, polegały na podaniu strumienia wody, częściowej rozbiórce konstrukcji i oddymieniu. Nikomu nic się nie stało. – informuje Marek Augustynowicz, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
turysta

To w koncu gdzie. Na Pogorzelskiego czy na Grota Rowrckiego?J