Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi w Gimnazjum nr 2 w Mławie


Rocznicę upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja a także Święto Flagi obchodziliśmy w naszej szkole 28 kwietnia 2017 roku. Z tym trudnym tematem zmierzyli się uczniowie „Dwójki”.

KSP Mława nabór

Gimnazjaliści z ogromnym entuzjazmem i z wielkim zaangażowaniem przygotowali się do występu. Włożyli w to dużo wysiłku. Występ można było podziwiać podczas szkolnego apelu – pięknie recytowali trudne wiersze, z wielką radością śpiewali patriotyczne piosenki, a prowadzący uroczystość – przybliżył wszystkim, dlaczego dla nas Polaków Konstytucja 3 Maja jest taka ważna. Na koniec przypomniano uczniom, aby w dniu 2 maja wywiesili flagę, pokazując tym gestem swój patriotyzm.

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz