Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Kolejny bezdomny piesek znaleziony w Mławie. Siwy mieszaniec czeka na dom


We wtorek 25 kwietnia przy ul. Sienkiewicza znaleziono bezdomnego psa – siwego mieszańca w wieku ok. 2 lat. Właściciel zwierzęcia lub osoby zainteresowane jego przygarnięciem są proszone o kontakt z lecznicą weterynaryjną M-WET.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Pies będzie przebywał w lecznicy przy ul. Rynkowej w Mławie przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nikt go nie adoptuje, zostanie przewieziony do schroniska Nadzieja w Napierkach. Zwierzę jest wysterylizowane, odrobaczone i zaczipowane. Szczegółowe informacje na jego temat można uzyskać pod numerami tel. 23 655 03 80 i 601 812 521.

źródło: KN/UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Reksio
Gość
Reksio

Bardzo fajna psina. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.