Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gimnazjaliści z „Dwójki” miażdżą!!! Zgarnęli wszystkie miejsca na podium w prestiżowym konkursie lingwistycznym w Zespole Szkół nr 4


od lewej: Natalia Skowrońska, Oskar Karwiński, Kinga Sobotka

W ostatnim tygodniu kwietnia 2017 r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w konkursie lingwistycznym zorganizowanym w Zespole Szkół nr 4 (Ekonomik) w Mławie.

Wœśród naszych rywali znalazła się młodzież z gimnazjów z powiatu mławskiego. Konkurs miał formę testu pisemnego (odbiór tekstów czytanych, pytania leksykalno – gramatyczne oraz informacje kulturo – i krajoznawcze). Jego celem było rozpowszechnianie wiedzy z dziedziny gramatyki języka niemieckiego oraz angielskiego, kształcenie umiejętności rozumienia tekstów pisanych oraz rozwijanie uzdolnień lingwistycznych.

Nasi laureaci z języka niemieckiego:
I m-sce – Ewelina Wilk IIIc,
II m- sce – Dagmara Pawłowska IIIb
zaś języka angielskiego:
I m-sce – Kinga Sobotka
II m-sce – Natalia Skowrońska
III m-sce – Oskar Karwiński

od lewej: Ewelina Wilk, Dagmara Pawłowska

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments