Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Seniorzy z Cantare śpiewali nad morzem


Członkowie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” wyjechali w poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. do Ośrodka Wypoczynkowego Bałtyk w Stegnie, gdzie doskonalili swój warsztat wokalny. Żegnała ich i życzyła pomyślności Zastępca Burmistrza Miasta Mława Janina Budzichowska.

Słoneczne ogrody Mława

Podczas kilkudniowego wyjazdu seniorzy łączyli przyjemne z pożytecznym. Codziennie brali udział w warsztatach artystycznych, w środę 26 kwietnia wystąpili w Mikoszewie dla mieszkańców gminy. Następnego dnia brali udział w Wieczorze Kaszubskim, na którym wystąpiła kaszubska kapela rodzinna Bas. Poza inspirującą przygodą z muzyką, seniorzy zażywali spacerów i relaksu nad morzem.

Powołany do istnienia w 2012 r. Zespół Artystyczny Seniorów „Cantare”, którego możemy słuchać m.in. podczas imprez miejskich w Mławie, swoje zdolności wokalne szlifuje podczas zajęć w tutejszym Miejskim Domu Kultury. Na zdjęciu poniżej próba w środę 19 kwietnia 2017 r.:

źródło i zdjęcia: KN/UM Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
wwa

a może ktoś miał cichą nadzieję że nie wrócą.

xyz

A dlaczego nie żegnał starosta, albo wojewoda. A jeszcze byłoby przyjemniej gdyby pożegnał Prezydent RP. Ale pijar!!!.

miejscowaAnalizator mławskiobserwator

Bardzo to szlachetnie ze strony władz miasta Mławy że seniorzy są doceniani jak również to że ich pasje są mile zauważalne.

?0000

Wszystkie analizy w szczegolowy sposob przeprowadzasz na zlecenie UM Mława ?