Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Seniorzy z Cantare śpiewali nad morzem


Członkowie Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare” wyjechali w poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. do Ośrodka Wypoczynkowego Bałtyk w Stegnie, gdzie doskonalili swój warsztat wokalny. Żegnała ich i życzyła pomyślności Zastępca Burmistrza Miasta Mława Janina Budzichowska.


Podczas kilkudniowego wyjazdu seniorzy łączyli przyjemne z pożytecznym. Codziennie brali udział w warsztatach artystycznych, w środę 26 kwietnia wystąpili w Mikoszewie dla mieszkańców gminy. Następnego dnia brali udział w Wieczorze Kaszubskim, na którym wystąpiła kaszubska kapela rodzinna Bas. Poza inspirującą przygodą z muzyką, seniorzy zażywali spacerów i relaksu nad morzem.

Powołany do istnienia w 2012 r. Zespół Artystyczny Seniorów „Cantare”, którego możemy słuchać m.in. podczas imprez miejskich w Mławie, swoje zdolności wokalne szlifuje podczas zajęć w tutejszym Miejskim Domu Kultury. Na zdjęciu poniżej próba w środę 19 kwietnia 2017 r.:

źródło i zdjęcia: KN/UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wwa
wwa
4 lata temu

a może ktoś miał cichą nadzieję że nie wrócą.

xyz
xyz
4 lata temu

A dlaczego nie żegnał starosta, albo wojewoda. A jeszcze byłoby przyjemniej gdyby pożegnał Prezydent RP. Ale pijar!!!.

miejscowaAnalizator mławskiobserwator
miejscowaAnalizator mławskiobserwator
4 lata temu
Reply to  xyz

Bardzo to szlachetnie ze strony władz miasta Mławy że seniorzy są doceniani jak również to że ich pasje są mile zauważalne.

?0000
?0000
4 lata temu

Wszystkie analizy w szczegolowy sposob przeprowadzasz na zlecenie UM Mława ?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x