Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gimnazjalistki z „Dwójki” na gali finałowej prestiżowego konkursu


Gimnazjalistki z „Dwójki” zostały zaproszone na Galę finałową Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża”


ksp Mława
Reklama

Mamy wielką przyjemność poinformować iż nasze uczennice z Gimnazjum nr 2 w Mławie: Oliwia Olbryś oraz Wiktoria Telus biorące udział w Wojewódzkim Konkursie Tematycznym „Trzy matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża” wraz z katechetą Mariuszem Dziubińskim zostali zaproszeni na galę finałową. Uroczystość ta odbyła się w 27 kwietnia 2017 roku w Galerii Porczyńskich.

Podczas gali finałowej nagrodzono finalistki konkursu, a także podziękowano katechecie za zaangażowanie w aktywność uczniów. Nagrody oraz zaświadczenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty wręczali: KARDYNAŁ KAZIMIERZ NYCZ ARCYBISKUP METROPOLITA WARSZAWSKI A TAKŻE PRZEDSTAWICIELE KURATORIUM ORAZ CENTRUM JANA PAWŁA II.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

źródło: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x