Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Techno kabel na podium mistrzostw Polski. Warda najlepszym przyjmującym


Siatkarzy szreńskiego Technokabla nie zabrakło na starcie ósmej edycji mistrzostw Polski firm i zakładów pracy. W stawce 32 zespołów podopieczni Krzysztofa Kaliszewskiego poradzili sobie kapitalnie. Wrócili do domu z brązowymi medalami.

Słoneczne ogrody Mława

To nie pierwszy laur szreńszczan w historii czempionatu. W przeszłości potrafili nawet trzykrotnie sięgać  po tytuł wicemistrza naszego kraju. Nie zabrakło także indywidualnych wyróżnień.

Początek tegorocznych zawodów rozegranych w Bydgoszczy nie zapowiadał tak radosnego rozstrzygnięcia. W inauguracyjnym spotkaniu nasi siatkarze ulegli 1:2 rywalom z miejscowej ekipy Iqor. N szczęście szybko postarali się o poprawę. Triumfy 2:0 nad Aures Sosnowiec i 2:1 HTL Strefa Ozorków otworzył im drzwi do drugiej rundy.

W niej nie pozwolili sobie już na żadną wpadkę. Mocno skoncentrowani nie oddali konkurentom nawet seta. W pobitym polu pozostawili zespoły Klimatu Solec Kujawski i Kolrex-u Koluszki.

Dobrą passę utrzymali także w ćwierćfinale. Sukces 2:0 nad TST Kongeracja Wrocław pozwolił się cieszyć z awansu do strefy medalowej. Niestety na drodze do finału stanęli dobrze znani z fazy grupowej bydgoszczanie z Iqor. W premierowym secie Technokabel prowadził już nawet 14:7. Jednak zarówno ta odsłona  jak i druga padły łupem gospodarzy.

Ostatecznie nasz zespół zajął ex-aequo trzecie miejsce z drużyną 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Na parkiecie swoje umiejętności w barwach Technokabla zaprezentowali: Cezary Kaliszewski, Mateusz Kucman, Jan Kanowski, Adrian Warda, Paweł Warda, Krzysztof Kisielewski, Łukasz Borowski, Mateusz Buczyło, Piotr Białek, Damian Ankiewicz, Piotr Kalkowski, Krzysztof Kalkowski i Piotr Rochna.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

1500
liczący

szkoda tylko ze pracowników może 25%, hahaha

krys

gratuluję , oby tak dalej

krysa

moze niech się wezma za robotę a nie palec w d.. kierownika i grają

Hejter

Jak spojrzmy na skład, to ilu zawodnikow w drużynie musi pracować w danym zakładzie pracy?

Gość

Czy jak mamy plusligę i jest indykpol olsztyn to grają zawodnicy tego zakładu?

Fanatyk

To teraz porównanie, plusligi do jakiś ogórkowych mistrzostw

zawodnik

Polecam jechac na te ogorkowe mistrzostwa i zobaczyc poziom, a pozniej komentowac.

kalkos

Dokładnie. Siedząc przed telewizorem i oglądać Orlen lige dla walorów estetycznych niewiele sie dowiesz jeden z drugim. Oczywiśie są drużyny turystyczne ale z biegiem turnieju poziom jest rzeczywiście wysoki.

Gość

nie ważne, jaka liga, jaki poziom, ta sama zasada grasz pod szyldem a nie w firmie. Jak widać każdy potrafi tylko zazdrościć. Ludzie trochę luuuuuuzu.