Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Katolickie Liceum Ogólnokształcące pożegnało maturzystów


W piątek 28 kwietnia w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym pożegnano 28 tegorocznych maturzystów.


Uczniowie klasy drugiej przygotowali program artystyczny złożony ze szkolnych scenek oraz obdarowali trzecioklasistów upominkami. Dyrektor szkoły Jacek Dusza podziękował nauczycielom i wychowawczyni Joannie Czapskiej za ofiarną pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Sześcioro uczniów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody: Sylwia Lewicka (średnia ocen 5,55), Szymon Zakrzewski, Radosław Dwurznik, Natalia Szklarska, Joanna Kucińska i Weronika Kuźniarska. Ponadto wyróżniono sześcioro uczniów za inne, „niedydaktyczne” osiągnięcia, jak na przykład za „krew, pot i łzy”, za „stałość w uczuciach wobec świata, mimo zmieniających się okoliczności” lub za „wejście w ostatnich miesiącach na dobrą drogę z życzeniem pozostania na niej”.

Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne od dyrektora. W imieniu abiturientów przemówił Radosław Dwurznik. Przywołał znane słowa Jana Pawła II: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”, jako program na następne lata.

Trzecioklasiści obdarowali wiązankami kwiatów nauczycieli. Były łzy, wzruszenie, serdeczności. Uroczystość zakończyło błogosławieństwo udzielone przez ks. Jacka Marciniaka.

« 1 z 3 »

źródło: Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie

zdjęcia: Olga Lis

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x