Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Malutki miesięczny psiaczek szuka domu


Ta mała słodka kuleczka już dziś może być twoja. Bury mieszaniec w wieku ok. 1 miesiąca czeka na swoich właścicieli lub nowych państwa, którzy zechcą go zaadoptować.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Psa znaleziono przy ul. Wiejskiej w Mławie w środę 19 kwietnia 2017 r. Zwierzę zostało przewiezione do lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej i tam poddane zabiegom sterylizacji, odrobaczania i czipowania. Będzie przebywać w lecznicy przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zostanie adoptowane, trafi do schroniska Nadzieja w Napierkach. Właściciele psa lub osoby zainteresowane jego przygarnięciem szczegółowe informacje uzyskają w lecznicy lub pod numerami tel. 23 655 03 80 i 601 812 521.

Czasami takie historie kończą się szczęśliwie. Tak stało się w przypadku ostatnio publikowanego ogłoszenia o zagubionym jamniczku z uszkodzoną tylną łapką. Okazało się, że poszukiwał go już właściciel i szczęśliwie powrócił do swojego domu.

red.
źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olka
Olka
6 lata temu

Miałam pieska ze schroniska, nie należał do najpiękniejszych, ale decyzję, że to ten podjęłam przez to jak patrzył na mnie ten psiak swoimi ślapkami, to spojrzenie było było błagalne. Dwa lata zajęło jej, że nie musi walczyć o jedzenie, że jej nie zabraknie, że nie musi się dusić podczas łapczywego jedzenia. To był najwspanialszy pies jakiego miałam. Następny też będzie ze schroniska.

jks
jks
6 lata temu

słodka kólka,ale to kiedyś urośnie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x