Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Teakwondo. Aleksandra Han mistrzem Polski


Świetny występ zawodników teakwondo na Mistrzostwach Polski. Pośród ponad trzystu zawodników biorących w nich udział rewelacyjnie zaprezentowali się adepci Akademii Sztuk Walk SENSHI Artura Możdżonka. Jeden złoty, trzy srebrne i cztery brązowe – to medalowy dorobek naszej reprezentacji.

Słoneczne ogrody Mława

 W rankingowych Mistrzostwach Polski w Halinowie dnia 22.04.2017r. organizowanych przez Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF Choi Jung Hwa, brało udział 300-tu zawodników z całej Polski. Rywalizowano w siedmiu konkurencjach: techniki specjalne, techniki szybkościowe, układy formalne, walki light-contact, walki semi-contact, walki semi-hogo oraz walki soft-kalaki.

Reprezentacja klubu Akademii Sztuk Walk SENSHI kierowana przez Artura Możdżonka w składzie: Aleksandra Han, Ksawier Kulasiński, Oliwia Rykowska, Kacper Woźniak, Kacper Marciniak, Adam Jaroszewski, Lena Loroch, wraca z turnieju z kompletem medali i tytułem Mistrza Polski, który wywalczyła Aleksandra Han w konkurencji układy formalne kat. kadeci 10-7 CUP. Niewiele brakowało by Aleksandra zdobyła drugi złoty medal w walkach semi-hogo, gdzie po zaciętej i wyrównanej walce musiała się oprzeć bardziej doświadczonej zawodniczce z dużo wyższym stopniem szkoleniowym.

Cała reprezentacja klubu składała się z siedmiu zawodników. To efekt tego, że adepci ASW Senshi tak na prawdę dopiero zaczynają swoją przygodę z Taekwondo, a regulamin mistrzostw pozwalał na start od odpowiedniego stażu treningowego oraz stopnia szkoleniowego w niektórych konkurencjach. Jednak dla części zawodników i tak był to pierwszy start na tak poważnym turnieju, a każdy i tak wywalczył swoje miejsce na podium. W pozostałych konkurencjach dużo nie brakowało by osiągnęli miejsca w pierwszej trójce. Wszyscy zawodnicy reprezentujący klub spisali się na medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a następny turniej już za dwa miesiące w Morawach Gmina Stupsk Poniżej wyniki zawodników Akademii Sztuk Walk SENSHI:

Aleksandra Han 1 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup, 2 miejsce walki semi hogo kadeci +155cm

Ksawier Kulasiński 3 miejsce techniki specjalne kat kadeci -160 cm

Oliwia Rykowska 2 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup

Kacper Woźniak 3 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup

Kacper Marciniak 3 miejsce techniki specjalne kat kadeci +160cm, 4 miejsce walki semi hogo kat kadeci +160cm

Adam Jaroszewski 3 miejsce walki semi hogo kat kadeci +160cm

Lena Loroch 2 miejsce techniki specjalne kat młodzicy -125cm, 4 miejsce walki soft kick kat młodzicy -125 cm

 red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500