Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Teakwondo. Aleksandra Han mistrzem Polski


Świetny występ zawodników teakwondo na Mistrzostwach Polski. Pośród ponad trzystu zawodników biorących w nich udział rewelacyjnie zaprezentowali się adepci Akademii Sztuk Walk SENSHI Artura Możdżonka. Jeden złoty, trzy srebrne i cztery brązowe – to medalowy dorobek naszej reprezentacji.


 W rankingowych Mistrzostwach Polski w Halinowie dnia 22.04.2017r. organizowanych przez Polskie Zrzeszenie Taekwondo ITF Choi Jung Hwa, brało udział 300-tu zawodników z całej Polski. Rywalizowano w siedmiu konkurencjach: techniki specjalne, techniki szybkościowe, układy formalne, walki light-contact, walki semi-contact, walki semi-hogo oraz walki soft-kalaki.

Reprezentacja klubu Akademii Sztuk Walk SENSHI kierowana przez Artura Możdżonka w składzie: Aleksandra Han, Ksawier Kulasiński, Oliwia Rykowska, Kacper Woźniak, Kacper Marciniak, Adam Jaroszewski, Lena Loroch, wraca z turnieju z kompletem medali i tytułem Mistrza Polski, który wywalczyła Aleksandra Han w konkurencji układy formalne kat. kadeci 10-7 CUP. Niewiele brakowało by Aleksandra zdobyła drugi złoty medal w walkach semi-hogo, gdzie po zaciętej i wyrównanej walce musiała się oprzeć bardziej doświadczonej zawodniczce z dużo wyższym stopniem szkoleniowym.

Cała reprezentacja klubu składała się z siedmiu zawodników. To efekt tego, że adepci ASW Senshi tak na prawdę dopiero zaczynają swoją przygodę z Taekwondo, a regulamin mistrzostw pozwalał na start od odpowiedniego stażu treningowego oraz stopnia szkoleniowego w niektórych konkurencjach. Jednak dla części zawodników i tak był to pierwszy start na tak poważnym turnieju, a każdy i tak wywalczył swoje miejsce na podium. W pozostałych konkurencjach dużo nie brakowało by osiągnęli miejsca w pierwszej trójce. Wszyscy zawodnicy reprezentujący klub spisali się na medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a następny turniej już za dwa miesiące w Morawach Gmina Stupsk Poniżej wyniki zawodników Akademii Sztuk Walk SENSHI:

Aleksandra Han 1 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup, 2 miejsce walki semi hogo kadeci +155cm

Ksawier Kulasiński 3 miejsce techniki specjalne kat kadeci -160 cm

Oliwia Rykowska 2 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup

Kacper Woźniak 3 miejsce układy formalne kat kadeci 10-7 Cup

Kacper Marciniak 3 miejsce techniki specjalne kat kadeci +160cm, 4 miejsce walki semi hogo kat kadeci +160cm

Adam Jaroszewski 3 miejsce walki semi hogo kat kadeci +160cm

Lena Loroch 2 miejsce techniki specjalne kat młodzicy -125cm, 4 miejsce walki soft kick kat młodzicy -125 cm

 red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x