Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zespoły Bracia i Video gwiazdami tegorocznego Summer City Festival


Jest już zapowiedź programu zaplanowanych na 8 i 9 lipca 2017 na Dni Mławy. Kto wystąpi w tym roku na festiwalowej scenie podczas tegorocznych Dni Mławy i jakie atrakcje czekają na mieszkańców naszego miasta dowiedzieliśmy się na specjalnej konferencji prasowej w Miejskim Domu Kultury. W tym roku organizatorzy zapowiadają większą różnorodność muzyczną oraz bardziej festiwalową formę tej dwudniowej plenerowej imprezy. Jak co roku będzie głośno i mocno. I bardziej rockowo niż w ubiegłych latach.


Podobnie jak w ubiegłych latach, zarówno 8 jak i 9 lipca imprezy odbędą się wokół sceny ustawionej za Hotelem Mława. I tak jak w ubiegłych latach oprócz muzyki przygotowana będzia strefa rozrywki dedykowana zarówno najmłodszym jak i nieco starszym mieszkańcom naszego miasta. W sobotę, 8 lipca zagra dla nas disco-polowy Exaited, mławska grupa Heaven oraz Kasia Popowska. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie pop – rockowy zespół Video. Zakończeniem dnia będzie nocna zabawa poprowadzona przez duet radiowych didżejów Kalwi & Remi (Krzysztof Kalwat i Remigiusz Pośpiech).

W niedzielne popołudnie 9 lipca na scenie pojawią się częstochowska grupa Ampera, Antek Smykiewicz, Megitza (Małgorzata Babiarz). Jako gwiazda drugiego dnia festiwalu wieczorem mocno i rockowo zagra grupa Bracia.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek
Leszek
4 lata temu

Megitza 🙂 Fajnie 🙂 Lubię 🙂

Bolo
Bolo
4 lata temu

Ania trzymaj się!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x