Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezdomni nadal potrzebują pomocy


19 kwietnia 2017 r. Grupa Zalewski oddziały Mława, Kraszewo, Działdowo kontynuują nocne patrole, których głównym celem jest lokalizowanie miejsc koczowania osób bezdomnych oraz jeżeli zaistnieje potrzeba udzielanie stosownej pomocy ludziom bez dachu nad głową. W ostatnich dniach patrole Grupy Zalewski zostały szczególnie wzmożone z powodu pogody, gdyż od poniedziałku temperatury zaczęły spadać,a w nocy występują przymrozki.


W Działdowie połączone Grupy Zalewski oddział Działdowo i Mława przekazały trzem bezdomnym gorącą herbatę i zupę.

źródło:  GRUPA ZALEWSKI

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x