Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Beniaminek nie dał sobie strzelić bramki. Bezbramkowy remis


KSP Mława nabór

Jesienią piłkarze Mławianki potrafili pokonać beniaminka ze Słupna. O sukcesie na własnym boisku przesądziło trafienie Jakuba Wróblewskiego. Tego gracza nie zabrakło w rewanżu, ale tym razem nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

Ogromny wpływ na przebieg rywalizacji miały warunki atmosferyczne. Ciągle padający deszcz i silnie wiejący wiatr utrudniały do maksimum poczynania obu ekip. Żadna z nich nie kwapiła się do zdecydowanych ataków.

Więcej czasu przy piłce spędzali podopieczni Zbigniewa Kaczmarka, nie przełożyło się to jednak na zbyt dużą liczbę stworzonych sytuacji strzeleckich. Tych można było doliczyć się na palcach jednej dłoni.

Wszystkie stworzyli sobie nasi gracze. W pierwszej połowie, po dośrodkowaniu Michała Stryjewskiego, minimalnie obok słupka uderzył Przemysław Radziszewski. Natomiast po przerwie do bramki mógł pocelować Marcin Tomczak. Dopadł do piłki odbitej przez bramkarza konkurentów po strzale Daniela Orzechowskiego. Miał dużo czasu na podjęcie odpowiedniej decyzji, ale trafił wprost w interweniującego Tomasza Gorczycę.

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Szansy na komplet punktów mławianie poszukają w wyjazdowej rywalizacji z rezerwami pierwszoligowej Pogoni Siedlce. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia.

Delta Słupno – MKS Mławianka Mława 0:0

Mławianka: Leśniewski – Wawrzyniak, Wodzyński, Drzewiecki, Radziszewski, Tomczak, Więckiewicz, Wróblewski, Stryjewski (58. Masiak), Pocieżnicki (80. Orzechowski), Tuttas

XXVI kolejka: Ostrovia – Unia 0:5, Pogoń – Raciąż 5:1, Pogoń II – Podlasie 0:2, Delta – Mławianka 0:0, Wisła II – Mazovia 2:1, Ciechanów – Łyse 3:0 – walkower, Bzura – Czarni 1:0, Hutnik – Ożarowianka 1:0, Łomianki – Dolcan 2:0, Bug – Przasnysz 2:2

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz