Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie na Dzień św. Wojciecha


W najbliższą niedzielę, zapraszamy na uroczystości obchodów Dnia Św. Wojciecha – Patrona Miasta Mława oraz nadania tytułu Mławianin Roku 2016. Burmistrz Miasta Mława i Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Mławskiej zapraszają na uroczystości obchodów Dnia Św. Wojciecha – Patrona Miasta Mława i  nadania Henrykowi Sławucie tytułu Mławianin Roku 2016, które odbędą się 23 kwietnia 2017 roku (niedziela).


Program:

10.00 – Msza Św. w intencji mieszkańców Mławy, Kościół Świętej Trójcy

Przejście pod Pomnik Św. Wojciecha, złożenie kwiatów

Uroczystość nadania tytułu Mławianin Roku 2016, sala kina MDK.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x