Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Stupsku akcja „Otwórz się na bieganie”. Będą nagrody!


W Stupsku rusza kolejna inicjatywa sportowa. Tym razem Konrad Nosarzewski – sportowiec z Gminy Stupsk nagrodzi najbardziej aktywne dzieci. Celem programu jest zachęcenie dzieci z terenu gminy  do podjęcia treningów w okresie od 24 kwietnia do 17 grudnia 2017 roku. Do udziału w akcji zachęca utytułowany biegacz Konrad Nosarzewski.


– Wychodząc na trening, często się zastanawiam co by było gdyby… dotyczy to wielu aspektów życia, jednym z nich jest co by było gdybym zaczął trenować w młodym wieku, gdyby ktoś mi doradził i mądrze poprowadził, gdybać można sobie zawsze  Ale często te gdybanie może doprowadzić do pożytecznych wniosków… przecież teraz też są takie dzieciaki jak ja kiedyś, które są zagubione w tym pędzącym świecie, a nie ma kto je chwycić za rękę i poprowadzić…   Dzieciaki, które są w podobnej sytuacji jak ja kiedyś… ja mam to szczęście, że na swojej drodze spotykam wielu dobrych ludzi, którzy mi pomagają i czynią moje życie szczęśliwym.  Mam to szczęście, że bieganie mnie wybrało, nauczyło pokory, wiary w siebie i umiejętności radzenia sobie z problemami na dystans.  Chciałbym, żeby owe bieganie zaprzyjaźniło się z dzieciakami z mojej rodzinnej Gminy Stupsk, przy małej pomocy moich sponsorów, którzy docenili moją biegową pasję okazując mi wsparcie na wielu płaszczyznach, w tym też pieniężnej. To są tylko pieniądze, które nijak się mają do korzyści jakie niesie za sobą pasja i aktywność ruchowa, dlatego też chciałbym wykorzystać je jako nawóz pod młode korzenie. Na koniec roku kalendarzowego wręczę 5 nagród o łącznej wartości 2200 złotych dzieciakom (roczniki 2002-2007) z Gminy Stupsk, które wykażą się aktywnością i zaangażowaniem – zapowiada Konrad Nosarzewski.

 Regulamin akcji:

  1. Będzie przyznanych 5 nagród, pierwsza nagroda wysokości 800 zł, druga 600 zł, trzecia 400 zł, czwarta i piąta po 200 zł, w przypadku kilku równorzędnych miejsc pula będzie sumowana i dzielona
    2. Akcja kierowana jest do dzieci z roczników 2002-2007 zamieszkałych Gminę Stupsk
    3. Akcja będzie trwała od 24 kwietnia do 17 grudnia i zostanie zwieńczona wręczeniem nagród w okresie świąteczno-noworocznym
    4. Będą dwa sposoby oceny aktywności. Pierwszy będzie opierał się o ogólnodostępną aplikację endomondo (należy ściągnąć aplikację na telefon, zarejestrować się w bardzo łatwy sposób na stronie endomondo.com, można zrobić to przy udziale facebooka, a następnie dodać mnie do znajomych w tejże aplikacji, co sprawi, że będę miał bardzo łatwy dostęp do waszych aktywności). Jako iż celem jest ocena regularności i zaangażowania, a nie predyspozycji sportowych, wyznacznikiem będzie wykonanie 5 treningów po 2km każdy w przeciągu tygodnia, może to być bieg, marszobieg, czy zwykły marsz. Drugą formą oceny aktywności będą treningi ze mną prowadzone w okresie wakacyjnym.
    5. W celu sklasyfikowania trzeba wykazać się aktywnością w co najmniej 60%, co oznacza, że jeśli czas trwania akcji ma 34 tygodni, to trzeba wykonać w tym czasie 102 treningów na 170 możliwych, oraz być na 6 z 10 planowanych treningach z Konradem Nosarzewskim.

źródło: gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
radny41
radny41
6 lata temu

Dyskryminacja innych…!Kto to jest..,że może jakieś warunki stawiać !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x